Ubytování a sauna v hotelu města Olomouc, hotel se saunou v blízkém okolí nebo penzion se saunou.

Sauna v hotelu nebo ubytovacím zařízení vysoké kvality je samozřejmostí, proto se Vám snažíme hotely se saunami v jednotlivých regionech přiblížit.

 

 


Hotel Flora

Hotel Flora je moderní desítipatrový hotel s mezinárodní klientelou umístěný v klidové části města Olomouce, v těsném sousedství městských parků, ve kterých se konají květinové výstavy Flora Olomouc. Je vzdálen jen deset minut pěší chůze od historického centra města, napojen na tramvajovou a železniční dopravu, je využíván také jako tranzitní hotel. Svým klientům nabízí služby na vysoké profesionální úrovni. Pro svou příjemnou atmosféru a vstřícný personál bývá často navštěvován mnoha českými celebritami z oblasti kultury, sportu i politiky. Hotel je členem Asociace hotelů a restaurací ČR s uděleným Klasifikačním znakem a Certifikátem se zařazením do kategorie Hotel, třída *** a třída ****. Nejbližší letiště je v 80 km vzdáleném Brně (Tuřany), 130 km vzdálené Vídni (Schwechat) a 304 km vzdálené Praze (Ruzyně). Vlakové a autobusové nádraží (vzdáleno cca 3 km) je snadno dostupné MHD. Nástupní stanice „Výstaviště Flora“, tramvaje č. 1, 4, 6 – vlakové nádraží, tramvaj č. 4 – autobusové nádraží. Zastávka MHD je vzdálena 200 metrů od hotelu. Hotel nabízí příjemné a pohodlné ubytování ve 164 pokojích, z toho 2 pokoje s bezbariérovým přístupem pro hendikepované hosty s celkovou kapacitou 328 lůžek rozdělených do 4 typů. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem/vanou, toaletou, telefonem, TV/SAT, minibarem, bezpečnostním zámkovým kartovým systémem, připojením na internet (WiFi). Vyšší kategorie mají trezor a vysoušeč vlasů. Hosté si mohou vybrat pokoje s nádherným výhledem na historické centrum Olomouce, kuřácké nebo nekuřácké. Hotel se vyznačuje výbornou mezinárodní kuchyní a zajišťováním kvalitních gastronomických a cateringových služeb.

Kontaktní informace

Hotel Flora

Krapkova 439/34
779 00 Olomouc-Nová Ulice

Telefon: +420 585 422 200

Fax: +420 585 421 211

Ë-mail: hotelflora@hotelflora.cz

WWW: https://www.hotelflora.cz

 

 


Hotel Alley

Business Hotel Alley je situován v centru Olomouce, obklopují ho klidné městské parky a jako na dosah je řada pamětihodností, které si zaslouží vaši pozornost. Každoročně se do tohoto hotelu vracejí stávající hosté a přijíždějí noví. Zdejší prostředí nadchlo i řadu významných osobností, mezi nimiž byl prezident České republiky Václav Klaus nebo kníže Hans Adam II..
Ubytování je tu možné v nadstandardních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či v suitách s terasou. Nechybí bezdrátové připojení k internetu.

Služby hotelu doplňuje skvělá restaurace, fitness centrum, sauna s hydromasážní a parní sprchou, vybavené konferenční prostory pro firmy a kamerovým systémem hlídané parkoviště.

Kontaktní informace

Hotel Alley

Michalské stromořadí 1061/5
779 00 Olomouc

Telefon: +420 585 502 999

Fax: +420 585 502 997

E-mail: booking@hotel-alley.cz

WWW: https://www.hotel-alley.com/


NH Olomouc Congress

 

Hotel nabízí 137 moderně a pohodlně zařízených pokojů nebo apartmá. Protože Hotel NH Olomouc Congress disponuje velkým počtem konferenčních místností a je propojen se sportovním centrem, představuje dokonalé místo pro jakýkoliv druh jednání nebo pro sportovní či incentivní akce.

Kontaktní informace

NH Olomouc Congress

Legionářská 1311/21, Olomouc

Telefon: +420 585 575 111

Fax: +420 585 575 100

E-mail: nholomouccongress@nh-hotels.com

WWW: https://www.nh-olomouc.cz

 


BEST WESTERN Hotel Prachárna

  

Hledáte-li hotel v Olomouci, kde byste si mohli v klidu, pohodě a s veškerým komfortem užít hotelového pobytu, zveme Vás k nám „na Prachárnu". BEST WESTERN Hotel Prachárna má celkovou kapacitu 38 dvoulůžkových pokojů, 2 junior suite a 1 suite.


Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, k dispozici je také fén, telefon, Wi-Fi internet zdarma, kabelová TV, psací stůl a minibar.
Suite má dvě části - ložnici a společenský pokoj s pracovnou.
V hotelu je také bezbariérový pokoj a výtah. Restaurace a konferenční sály jsou dostupné pro vozíčkáře.

Ubytovaní hosté mají v ceně pokoje bufetovou snídani, parkování, využití bezdrátového internetového připojení Wi-Fi, ubytovací a turistický poplatek. Celý hotel je „pet friendly“. Rádi zde přivítáme vaše domácí mazlíčky a připravíme jim speciální menu

Kontaktní informace

HOTEL PRACHÁRNA, s.r.o.

Křelovská 91, Olomouc

 

Telefon: +420 585 411 271

E-mail: recepce@hotel-pracharna.cz
WWW: www.hotel-pracharna.cz,  
info@hotel-pracharna.cz