Ubytování a sauna v hotelu města Kutná Hora, hotel se saunou v blízkém okolí nebo penzion se saunou.

Sauna v hotelu nebo ubytovacím zařízení vysoké kvality je samozřejmostí, proto se Vám snažíme hotely se saunami v jednotlivých regionech přiblížit.


 

Hotel U Kata

  

Hotel U Kata stojí přímo v místě, kudy ve středověku vedly městské hradby s Katovou brankou. Jedině tudy vcházel mistr kat do města konat svou práci.
Ubytovat se tu lze v 45 jednolůžkových až třílůžkových či rodinných pokojích nebo ve specifických apartmánech. Samozřejmostí je vysokorychlostní připojení k internetu ve všech ubytovacích kapacitách.

O vynikající stravování se po celý den starají kuchaři restaurace U Kata. Nechybí nekuřácký salónek až pro 40 osob, který je vhodný i pro konání firemních porad a seminářů. Je totiž vybaven moderní technikou. K posezení zve také zimní zahrada a zahrada.

Úžasný relax zajišťuje wellness centrum s pivními lázněmi, saunami, whirlpoolem a masážemi.

Kontaktní informace

Hotel U Kata

Uhelná 596
284 01 Kutná Hora-Vnitřní Město

Telefon: +420 327 515 096

Telefon: +420 271 090 837

E-mail: hotel@ukata.cz

WWW: https://www.ukata.cz/


Apartmá Dostálovi

  

Poloha tohoto apartmá je výhodná pro prohlídku všech nejdůležitějších památek v centru Kutné Hory. Prostor je tvořen 2 pokoji, kuchyňským koutem a koupelnou s WC. V jednom pokoji je dvojlůžko, ve druhém dvě samostatná lůžka. Prostor se dvěma lůžky je dále vybaven jídelním stolem, válendou a křeslem. K dispozici je dětská postýlka a židlička. Možnost doplnění lůžek až pro 6 osob. Kuchyně je vybavena kombinovaným sporákem, chladničkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. V koupelně s vanou a WC je podlahové vytápění. K dispozici je TV a bezdrátové připojeník WiFi. Dům je dostupný osobním autem, parkovat lze na ulici.

Pozor Sauna ve vzdálenosti 1000 m

Kontaktní informace

Apartmá Dostálovi

Kamila Dostálová
Rakova 47/7, Kutná Hora


Tel: +420 603 779 373
E-mail: kamila.dostalova@seznam.cz

WWW: https://www.kutnahora.euweb.cz/


Pension Karásková Dana

Rodinný penzion se nachází nedaleko historického centra

Pension se nachází ve velice klidné lokalitě,okolo jsou rodinné vilky,zeleň,park.

Kapacita 14lůžek,1přistýlka

Vybavení pokojů,tv,sprcha,vana,wc,wi-fi,kuchyň(kuchyňské vybavení).

Různé sportovní aktivity a také k odpočinku sauna, masáže, solná jeskyně atd.

Kontaktní informace

Pension Karásková Dana

Kampánova 414
Kutná Hora 28401

Pevná linka:+420 327 513 302
Mobilní telefon:+420 606 957 093

E-mail: karaskovakristyna@seznam.cz

WWW: https://www.pension-dana.ic.cz/


Penzion Kutna

 

Stylový rodinný penzion Kutna nabízí domácí atmosféru i velmi kvalitní zázemí pro objevování krás středověké Kutné Hory a jejího okolí. Již při příjezdu do penzionu se nechte okouzlit výhledem na panorama Kutné Hory, v čele s chrámem sv. Barbory, Jezuitskou kolejí, kostelem sv. Jakuba či Voršilským klášterem. Zvláště nezapomenutelný je tento pohled po setmění, když jsou památky nasvícené.

Penzion Kutna nabízí ideální polohu v klidné části Kutné Hory, odkud je blízko jak do přírody, tak do historického centra města, které je zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. To je vzdálené asi 5 minut chůzí, 3 minuty to trvá na autobusové nádraží, MHD a k nejbližšímu supermarketu.

Pobyt v penzionu Kutna je jako stvořený pro páry všech věkových kategorií, které nechtějí být nikým a ničím rušeny. Je to ideální místo pro svatební cestu nebo pro strávení romantického víkendu. Užijí si zde i rodiny s dětmi, pro které je připraven dvoupatrový apartmán s plně zařízenou kuchyní a oddělenými ložnicemi. V létě jistě oceníte kouzelnou zahrádku, kterou je možné využít pro rodinné oslavy, svatby nebo jen tak k posezení s přáteli. Penzion Kutna navštivte, pokud hledáte odpočinek se vším komfortem, ale i aktivně strávený čas poznáváním historické Kutné Hory a jejího okolí, ať už pěšky, autem či na kole.

Pozor: Sauna ve vzdálenosti 1000 m

Kontaktní informace

Penzion Kutna

Kaňkovská 654
284 01 Kutná Hora

E-mail: info@penzion-kutna.com

Telefon: +420 723 017 974

WWW: https://www.penzion-kutna.com/