Ubytování a sauna v hotelu města Havlíčkův Brod, hotel se saunou v blízkém okolí nebo penzion se saunou.

Sauna v hotelu nebo ubytovacím zařízení vysoké kvality je samozřejmostí, proto se Vám snažíme hotely se saunami v jednotlivých regionech přiblížit.


 


 


Hotel U Zlatého lva

   

Hotel U Zlatého lva nabízí příjemné ubytování v deseti pokojích. Každý pokoj má vlastní osobitý styl. Jedinečnou atmosféru pokojů dotváří grafiky Bohuslava Reynka a obrazy Jakuba Schikanedera.
Všechny pokoje mají obývací pokoj a sociální zařízení, dvoulůžkové pokoje mají navíc předsíňku.
Pokoje jsou velmi prostorné a komfortně vybavené. Samozřejmostí televizní přijímač se satelitním příjmem (300 programů) a telefon. K dispozici je Vám také knihovnička s výběrem české a světové beletrie. Lednice na pokoji na přání hosta.
Novinkou je od roku 2006 standardní vybavení každého pokoje osobním počítačem s neomezeným přístupem na internet.

Pozor Sauna ve vzdálenosti 500 m

Kontaktní informace

HOTEL U ZLATÉHO LVA
Havlíčkovo náměstí 176

58001 Havlíčkův Brod

 

Tel., fax: 569 420 276

E-mail: hotel@uzlateholva.cz

WWW: https://www.uzlateholva.cz/

 


Hotel Slunce

  

Hotel Slunce disponuje 47 pokoji a dvěma luxusními apartmány s celkovou kapacitou 107 lůžek. Nabízí vhodné prostory pro pořádání seminářů, školení, večírků a nejrůznějších oslav. K dispozici jsou 2 menší salonky pro 30 osob, salonek s barem pro 50 osob a velký konferenční sál. V předsálí se nachází hala s šatnou. Obsluha připraví prostory podle Vašich požadavků, zajistí potřebné technické vybavení a objedná živou hudbu.

Pozor Sauna ve vzdálenosti 800 m -  Rádi Vám zarezervují a zařídí vše potřebné, stačí se domluvit na recepci.

Kontaktní informace

Hotel Slunce

Adresa: Jihlavská 1985
580 01 Havlíčkův Brod
Telefon: +420 569 496 200
Fax: +420 569 421 484
Email: recepce@hotelslunce.com
WWW: https://www.hotelslunce.com

 

 


Penzion Starr

Penzion Starr v Havlíčkově Brodě poskytuje komfortní ubytování s výhledem na řeku Sázavu a okolí. Penzion je umístěn nedaleko centra města, kde můžete využít celé řady relaxačních a sportovních příležitostí. Ubytovací kapacita penzionu zahrnuje dvoulůžkové a třílůžkové pokoje či apartmány. Pro přednášky, školení či jiné akce je hostům k dispozici salonek k pronájmu včetně kancelářských služeb. V Penzionu Starr si užijete také mnoho zábavy, a to díky vinárně s diskoprogramem.

Město a jeho okolí je vyhledávanou rekreační oblastí, která je vhodná k vodním sportům, turistice a cykloturistice. V nedalekém sportovním centru KOTLINA bazén se slanou vodou, parní lázeň, saunu, fitness, aerobic, solárium, squash, masáže, letní koupaliště a zimní stadion.

Kontaktní informace

STARR Penzion
Žižkova 3070
580 01 Havlíčkův Brod

Telefon: +420 569 426 000
Mobil: +420 776 750 004
Skype: Penzion Starr***
E-mail: recepce@starr.cz

WWW: https://www.starr.cz/


Penzion Rusticana

  

Penzion Rusticana je skvělým ubytovacím zařízením pro obchodníky i turisty. V objektu najde ubytování celkem 18 osob.
Ve zdejší vyhlášené restauraci si hosté mohou vychutnat balkánské speciality, grilované steaky a spoustu dalších výborných pokrmů. V penzionu se dále nachází salónek, maštal, gril salón, letní zahrada a ozvučený konferenční sál. Ten pojme až 90 osob a kromě firemních akcí jej lze využít i pro soukromé oslavy s možností zajištění hudby.

Příjemné chvíle odpočinku při sportu či relaxaci zaručuje zdejší Relax zóna s finskou saunou, infra saunou, bazénem s protiproudem, whirlpoolem, posilovnou, zahradními šachy a kulečníkem.

Parkovat lze na oploceném parkovišti v blízkosti penzionu.

Kontaktní informace

Penzion Rusticana

Výsluní 1814

580 01 Havlíčkův Brod

 

Telefonní kontakt: +420 569 425 932, mobil +420 602 954 061
e-mail: restaurantrusticana@email.cz

WWW: https://www.rusticana.cz/

 


Hotelu Brixen

  

Ve tříhvězdičkovém Hotelu Brixen je pro Vás připraveno 30 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány s celkovou kapacitou 64 lůžek a s možností 3 přistýlek. Jeden ze dvoulůžkových pokojů má bezbariérovou úpravu.
Konferenci či firemní akci lze uspořádat v moderní klimatizované konferenční místnosti s kapacitou 46 osob či salonku pro 12 osob.
Váš osobní automobil můžete za poplatek bezpečně zaparkovat na uzavřeném hotelovém parkovišti střeženém kamerovým systémem.

Pozor Sauna ve vzdálenosti 700 m

Kontaktní informace

Brixen hotel
Jiráskova 906
580 01 Havlíčkův Brod

Tel/fax: + 420 569 423 101
E-mail: brixen@brixen.cz

WWW: https://www.brixenhb.cz/home.php?pID=1&lang=cz&pageID=1