Ubytování a sauna v hotelu města Frýdek Místek, hotel se saunou v blízkém okolí nebo penzion se saunou.

Sauna v hotelu nebo ubytovacím zařízení vysoké kvality je samozřejmostí, proto se Vám snažíme hotely se saunami v jednotlivých regionech přiblížit.

 

Asian Relax Club

Asian Relax Club představuje centrum relaxace ve Frýdku-Místku, kde se můžete ubytovat a zároveň prožít jedinečný odpočinek. Asian Relax Club nabízí ubytování v plně vybavených dvoulůžkových pokojích, jež jsou vybaveny samostatnou koupelnou. Ať už zvolíte relaxační nebo víkendový pobyt v Asian Relax Clubu, prožijete zaručeně příjemný čas.

Kontaktní informace

Asian Relax Club

Pavlíkova 277
738 01 Frýdek-Místek-Místek

Mobil: +420 734 571 177

E-mail: info@asianrelaxclub.cz

WWW: https://www.asian-relax.cz


Hotel Silesia

  

Hotel Silesia je situován do jednoho z měšťanských domů ze 17. století. Ještě v tuto dobu si mohou návštěvníci povšimnout několika renesančních prvků a původních trámových stropů z roku 1756 a 1795.
Hotel nabízí opravdu stylové ubytování až pro 53 hostů ve 24 jednolůžkových až třílůžkových pokojích a 4 apartmánech. Součástí hotelu je i restaurace s nevšedním interiérem, kde nechybí bar a zahradní posezení na Zámeckém náměstí. Firmy nebo uzavřená společnost si mohou pronajmout některý ze salónků.

Pro řidiče jsou k dispozici parkovací místa přímo u hotelu.

Kontaktní informace

Hotel&Caffe Silesia

Zámecké nám. 1258
738 01 Frýdek-Místek-Frýdek

Telefon: +420 558 621 949

E-mail: info@hotelsilesia.cz

WWW: https://www.hotelsilesia.cz


Hotel Terasa

  

Čtyřhvězdičkový Hotel Terasa svou ideální polohou v blízkosti mezinárodní silnice do Polska a dálnice do Ostravy nabízí pohodlně dostupné místo k ubytování.
Hostům nabízí rychlé spojení s centrem města, mezinárodním letištěm v Mošnově a na dosah je pohoří Moravskoslezských Beskyd se svou dominantou Lysou horou.
Hotel Terasa nabízí ubytování v luxusních dvoulůžkových, trojlůžkových pokojích a apartmánech. Hotel je svým krásným prostředím vyhledáván k pořádání svateb, které jsou připraveny na přání i s plným servisem.

K areálu náleží hotelové parkoviště s dostatečnou kapacitou.

Hosté mohou využít zvýhodněného vstupu do vitálního světa LABYRINT, kde se můžete prohřát v sauně, projít očistnou kúrou v páře s aromaterapií nebo ponořit své tělo do whirlpoolu.

Kontaktní informace

Hotel Terasa

Nad Přehradou 670
738 01 Frýdek-Místek-Místek

Telefon: +420 558 640 901

Telefon: +420 271 090 837

E-mail: hd@terasa.euroagentur.cz, reception@terasa.euroagentur.cz

WWW: https://www.wellnessterasa.cz/

 

 


Hotel Afrika

  

Hotel Afrika ve Frýdku Místku nabízí pohodlné ubytování během Vaší pracovní cesty či odpočinkové dovolené. Příjemné zázemí doplňuje nevšední atmosféra černého kontinentu, kterou tvoří mimo jiné fotografie z národního parku Etosha. Komfortní ubytování v africkém stylu si můžete dopřát ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích s moderní koupelnou, internetem, minibarem či televizorem. Při pobytu v Hotelu Afrika mohou hosté využít služeb wellness centra a restaurace přímo v hotelu.

Kontaktní informace

Hotel Afrika

tř. T. G. Masaryka 463
738 01 Frýdek-Místek-Frýdek

Telefon: +420 595 534 800

Mobil: +420 723 607 792

E-mail: recepce@hotelafrika.cz

E-mail: https://www.hotel-afrika.cz


Areál Přístav

  

Rekreační a sportovní Areál Přístav najdete na břehu Žermanické přehrady v podhůří Beskyd. Atraktivní prostředí s výhledem na Lysou horu nadchne všechny milovníky zimní i letní dovolené v pohybu.
Areál je tvořen dvěma pensiony - Bessy a Monti, které kromě ubytování nabízejí učebnu, zasedací sál a klubovnu s kapacitou 10 - 70 míst, s technickým zázemím a s širokou variabilitou uspořádání. Provozovatelé mají bohaté zkušenosti s pořádáním soukromých i firemních akcí, oslav, seminářů i svateb.

Dále v areálu najdete areál vodních sportů, bowling, saunu, hernu s kulečníky, tenisový kurt, hřiště pro plážový volejbal, dětský koutek a další sportoviště a služby, které z nás činí výjimečné místo v celém regionu.

Kontaktní informace

Areál Přístav
Soběšovice 021
739 22 Frýdek-Místek

E-mail: penzion-areal-pristav-ve-frydku-mistku@fajn-ubytovani.eu


WWW: https://www.penzion-areal-pristav-ve-frydku-mistku.fajn-ubytovani.eu/