Ubytování a sauna v hotelu města Opava, hotel se saunou v blízkém okolí nebo penzion se saunou.

Sauna v hotelu nebo ubytovacím zařízení vysoké kvality je samozřejmostí, proto se Vám snažíme hotely se saunami v jednotlivých regionech přiblížit.

 


 


Hotel Koruna

Příjemný pobyt přímo v historickém jádru města Opava poskytuje Hotel Koruna. Hotel nabízí pokoje ve třech ubytovacích kategoriích, a to Standard***, Business*** a Deluxe****. V bezprostřední blízkosti hotelu se nalézá řada kulturních objektů, jako jsou Slezské divadlo, Slezské zemské muzeum nebo nejstarší muzeum v ČR. Možnost stravování hostům udává hotelová Restaurace Koruna s kompletní nabídkou gastronomických služeb.

Pro klienty hotelu je bezplatně k dispozici veškeré sportovní a relaxační vybavení hotelu Belaria, který se nachází v Hradcí nad Moravicí (cca. 8 km) - venkovní bazén, který je napuštěn slanou vodou, sauna a vnitřní bazén.

Kontaktní informace

Hotel Koruna

náměstí Republiky 450/17
746 01 Opava-Město

 

Telefon: +420 553 621 132

E-mail: koruna@hotelkoruna.cz

WWW: https://www.hotelkoruna.cz


Penzion Koruna

 

***hvězdičkový Penzion Koruna leží v historickém jádru města Opava a díky své jedinečné poloze nabízí ideální zázemí pro milovníky historie a kultury. Penzion Koruna poskytuje ubytování pro dlouhodobý i krátkodobý pobyt. Pokoje penzionu disponují vlastním sociálním zařízením, kuchyňským vybavením a barevným televizorem. Hosté Penzionu Koruna mohou zdarma využít služeb stravování nebo parkování v nedalekém Hotelu Koruna.

Hosté penzionu koruna mohou zdarma využít relaxačních služeb hotelu Belaria, který se nachází v Hradci nad Moravicí (8 km od Opavy). Cena ubytování zahrnuje využití tamního venkovního bazénu, který je napuštěn slanou vodou, sauny a vnitřního bazénu. Dále je možnost využití masérských služeb tohoto hotelu.

Kontaktní informace

Penzion Koruna

Na Valech 64/4
746 01 Opava-Město

Telefon: +420 553 613 941

E-mail: koruna@hotelkoruna.cz

WWW: https://www.penzionkoruna.cz