Ubytování a sauna v hotelu města Hradec Králové, hotel se saunou v blízkém okolí nebo penzion se saunou.

Sauna v hotelu nebo ubytovacím zařízení vysoké kvality je samozřejmostí, proto se Vám snažíme hotely se saunami v jednotlivých regionech přiblížit.

 


 


Hotel Černigov

Hotel Černigov se nachází v blízkosti autobusového a vlakového nádraží, nedaleko od centra města. Díky této snadné dostupnosti je hojně využíván pro účastníky kongresů, konferencí, přednášek a dalších akcí pořádaných v sedmi hotelových konferenčních sálech o celkové kapacitě 810 osob. V současné době je k dispozici ubytování ve 200 pokojích včetně 10 apartmá. Ve veřejných prostorách je možné využít zdarma bezdrátové připojení k internetu.
Při rodinných dovolených jistě oceníte možnost ubytovat se zde i se svým zvířecím miláčkem.

Kontaktní informace

Hotel Černigov

Adresa: Riegrovo namesti 1494, Hradec Kralove
Telefon: +420 495 814 266
Fax: +420 495 814 290
Email: info@hotelcernigovhradeckralove.com

WWW: https://www.hotelcernigovhradeckralove.com/


Hotel U Královny Elišky

Hotel U Královny Elišky s klidnou polohou v historickém centru Hradce Králové sídlí v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století. V domě žil v době svých studií Karel Čapek, jehož pamětní deska je umístěná u vchodu do hotelu.

Hotel rodinného typu nabízí ubytování v komfortních pokojích různých stylů. K dispozici je 1 královské apartmá s terasou, 1 apartmá, 28 dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje a 1 třílůžkový pokoj.
Součástí hotelu je restaurace, sklípek s barem a tanečním parketem, konferenční prostory a wellness centrum. K nezapomenutelným okamžikům mnoha hostů patří chvíle odpočinku v proskleném pavlačovém atriu.
Parkování je zajištěno přímo před hotelem.

Kontaktní informace

Hotel U Královny Elišky

Adresa:

Malé náměstí 117/10
500 03 Hradec Králové

Telefon:

+420 495 518 052

Mobil:

+420 739 324 611

Email:

reception@hotelukralovnyelisky.cz

WWW:

 


Hotel Tereziánský dvůr

Designový konferenční EuroAgentur Hotel Tereziánský dvůr patří mezi nejmodernější hotely v Česku a jistě uspokojí požadavky nejenom náročné kongresové klientely, ale i turistů, rodin s dětmi a místních gurmánů.
Hotel poskytuje ubytování v 80-ti plně klimatizovaných pokojích s luxusním designem v elegantní kombinaci červené, černé, zlaté a bílé barvy. Ubytovací kapacita 147 lůžek je rozdělena do jednolůžkových pokojů až po prostorné apartmány s vlastní saunou.
V nově postavené moderní budově, která je spojená s hlavní budovou visutým průchodem, se nachází elegantní restaurace s vyhlídkovou terasou a barem, kavárna a kongresový sál.
Hotel disponuje rozsáhlými krytými parkovacími prostory.

Kontaktní informace

Hotel Tereziánský dvůr

Adresa: Jana Koziny 336/4
500 03 Hradec Králové
Telefon: +420 495 505 111
Telefon: +420 271 090 837
Email:  reception@terezianskydvur.euroagentur.cz

WWW:  https://www.hotelterezianskydvur.com/