Ubytování a sauna v hotelu města Rychnov nad Kněžnou, hotel se saunou v blízkém okolí nebo penzion se saunou.

Sauna v hotelu nebo ubytovacím zařízení vysoké kvality je samozřejmostí, proto se Vám snažíme hotely se saunami v jednotlivých regionech přiblížit.
  


Penzion U Zvonu

Penzion U Zvonu disponuje komfortně vybavenými pokoji s kapacitou 27 lůžek. Každý pokoj je opatřen klimatizací s individuálním nastavením teploty, LCD TV,Sat,dvd, zdarma wi-fi připojením na internet po celém objektu, minibarem, trezorem atd. Restaurace a cafe bar nabízí příjemné posezení v klimatizovaných prostorách s atraktivním sortimentem pokrmů moderní gastronomie včetně specialit,čerstvých ryb a salátů s bohatou nabídkou nápojů včetně domácích a zahraničních vín. Nabízíme široké spektrum využití např. svatby, sëmináře, firemní večírky až po slavnostní rauty a bankety.

Pozor Sauna ve vzdálenosti 400 m

Kontaktní informace

Penzion U Zvonu

Adresa: Staré náměstí 70
516 01 Rychnov nad Kněžnou
Mobil: +420 777 796 700
Mobil: +420 777 796 792/ provozní - Marcela Janečková
Email: info@pensionuzvonurk.cz
WWW: https://www.uzvonu.com

 


Hotel Panorama

Hotel Panorama je situován v budově z roku 1940 a po velice zdařilé rekonstrukci nabízí nadstandardní služby, které si jistě každý nechá líbit.
Rodinný wellness hotel disponuje 30 luxusními pokoji, v nichž se pohodlně vyspí až 67 hostů. Lze si pronajmout i Panorama suite s vanou pro dva a výhledem na Orlické hory. Klimatizovaná nekuřácká restaurace uspokojí chuťové buňky i velmi náročných gurmánů. Nechybí konferenční prostory pro pořádání firemních akcí, zahradní restaurace s grilem, dětské hřiště a relaxační centrum. Chvíle odpočinku zaručuje krytý bazén, vířivka, masáže či sauna s bazénovou kádí.

Řidiči mohou využít uzamykatelné a kamerami hlídané parkoviště.

Kontaktní informace

Hotel Panorama

Adresa:

Masarykova 941
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Telefon:

494 532 684, 736 646 207

Fax:

+420 494 532 684

Email:

hotelpanorama@hotelpanorama.eu

WWW:

 


Hotel Studánka

Historie letoviska Studánka sahá až do 17. století. Již v těchto dobách sloužilo jedinečné místo k lázeňským a rekreačním účelům. V současnosti uspokojí svou nabídkou i nejnáročnější klientelu.
V rozsáhlém a nově zrekonstruovaném komplexu wellness hotelu se nachází pramen s léčivými účinky, tančírna, kolonáda, kongresové centrum, amfiteátr, vinárna, kavárna, restaurace, parkoviště, řada sportovišť a komfortní ubytovací prostory.

Letovisko je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, pobyty seniorů, mladých párů, firemních seminářů i teambuildingových aktivit.

Kontaktní informace

Hotel STUDÁNKA

Letovisko Studánka 505

516 01 Rychnov nad Kněžnou

 

Tel.: 494 389 200

E-mail: recepce@hotelstudanka.cz

WWW: https://www.hotelstudanka.cz/