Ubytování a sauna v hotelu města Jičín, hotel se saunou v blízkém okolí nebo penzion se saunou.

Sauna v hotelu nebo ubytovacím zařízení vysoké kvality je samozřejmostí, proto se Vám snažíme hotely se saunami v jednotlivých regionech přiblížit. 

Grand hotel Praha

Ubytování v hotelu na Husově třídě vedle Masarykova divadla je věcí prestiže pro všechny, kteří si chtějí z Jičína odvést nezapomenutelné zážitky. Grand hotel Praha Vám nabídne maximální komfort a luxus v dobově zařízených pokojích od dob Valdštejna až po první republiku. Vyzkoušejte kouzlo pohádkového města Jičína a užijte si příjemný pobyt v Grand Hotelu Praha.

Kontaktní informace

Grand hotel Praha

Adresa: Husova 310
506 01 Jičín-Valdické Předměstí
Operátor: +420 493 599 210
Email: info@grandhoteljicin.cz
WWW: https://www.grand-hotel-jicin.cz

 


Hotel FILIP

Tříhvězdičkový Hotel FILIP prošel nedávno kompletní rekonstrukcí a jeho moderně laděné prostory jsou vhodné jak pro rekreační, víkendové a romantické pobyty, tak i pro firemní akce nebo svatby.
Hotel nabízí komfortní ubytování ve 24 dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Celková ubytovací kapacita hotelu je 52 lůžek a 12 přistýlek.

Součástí hotelu je stylová restaurace, dvě kompletně vybavené školící místnosti pro 20 a 50 osob a wellness centrum. U hotelu se nachází dětské hřiště a venkovní posezení s grilem.
Parkování je zajištěno na hotelovém parkovišti střeženém kamerovým systémem.

Kontaktní informace

Hotel Filip
Rybníček 31

506 01 Jičín


E-mail: info@hotelfilip.cz
Mobil: 774 799 973
Telefon: 493 592 595

WWW: https://www.hotelfilip.cz/cs/