Ubytování a sauna v hotelu města Blansko, hotel se saunou v blízkém okolí nebo penzion se saunou.

Sauna v hotelu nebo ubytovacím zařízení vysoké kvality je samozřejmostí, proto se Vám snažíme hotely se saunami v jednotlivých regionech přiblížit.

 

Wellness Hotel Panorama ***

Wellness Hotel Panorama ležící v malebném místě s okouzlujícím výhledem nad městem Blansko je specialistou na wellness víkendy a pobyty, zahrnující relaxační služby a lázeňské procedury.

Hotel disponuje ubytovací kapacitou 134 lůžek v 58 pokojích. K dispozici jsou vkusně zařízené pokoje PANORAMA SUPERIOR a rodinná studia.

Součástí hotelu je velice hezké wellness centrum VitaLine, restaurace, hotelové atrium s ohništěm, internetový koutek, společenský sál s barem a tanečním parketem, konferenční sál a 6 salonků. V areálu se dále nachází tenisový kurt, volejbalové hřiště a dohřívaný venkovní zážitkový bazén se slanou vodou, masážní lavicí, perličkou a chrličem.

Kontaktní informace

Wellness Hotel Panorama

Těchov 168
678 01 Blansko

Telefon: +420 516 418 111

Mobil: +420 723 576 189
Fax: +420 516 418 115

E-mail: info@hotelpanorama.cz

WWW: http://www.hotelpanorama.cz


Pension KARST Blansko

Pension KARST Blansko najdeme nedaleko centra Blanska. Díky klidnému okolí a výhodné poloze je vhodným zázemím pro poznávání Moravského krasu, výlety do přírody nebo návštěvy památek. Penzion poskytuje ubytování v útulných pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 20 lůžek. K příjemnému odpočinku slouží zahrada s posezením, kde se dá také opékat nebo grilovat. Hosté mohou parkovat v uzavřeném areálu objektu nebo v garážích.    

Pozor Sauna v blízkém okolí

Kontaktní informace

Penzion Karst
Chelčického 1
Blansko
67801

 

Tefon pro rezervace: +420 222 532 547

E-mail: pensionkarst@hotel.cz

WWW: https://pensionkarst.penzion.cz/