Ubytování a sauna v hotelu města Hodonín, hotel se saunou v blízkém okolí nebo penzion se saunou.

Sauna v hotelu nebo ubytovacím zařízení vysoké kvality je samozřejmostí, proto se Vám snažíme hotely se saunami v jednotlivých regionech přiblížit.

 

HOTEL PANON***

Hotel Panon se nachází v Hodoníně, který se rozprostírá na hranicích se Slovenskem a nedaleko hranic s Rakouskem. Hotel je ideálním místem pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty se sportovně-společenským vyžitím i pro přenocování na cestě do Rakouska, Chorvatska, Itálie, Řecka a jiných zemí.

K dispozici jsou jednolůžkové až třílůžkové pokoje a luxusní suity s vířivou vanou.
V hotelu se nachází klimatizovaná restaurace, snack-bar a klimatizovaný zasedací sál pro pracovní zasedání, semináře nebo slavnostní akce.
Parkování je zajištěno na hotelovém parkovišti nebo za poplatek v garáži.

Kontaktní informace

Hotel Panon

Koupelní 3760/4
695 01 Hodonín

Telefon: +420 518 341 243

Fax: +420 518 341 248

E-mail: info@hotelpanon.cz

WWW: https://www.hotelpanon.cz


HOTEL KRYSTAL

Hotel Krystal v Hodoníně disponuje jednolůžkovými až třílůžkovým pokoji a několika apartmány.

Součástí hotelu je restaurace, kde se usadí až 60 osob. Pro soukromé účely hotel navíc nabízí salonek s 25 místy k sezení. Klidné a moderně zařízené prostory tu najdou i firmy pro pořádání seminářů nebo školení.

Hoteloví hosté si mohou dopřát odpočinek v sauně. Sportovce nadchne fitness, kulečník nebo stolní tenis. Cyklisté mají možnost uschovat si v hotelu své kolo.

Samozřejmostí je možnost parkování u hotelu.

Kontaktní informace

HOTEL KRYSTAL

Pančava 3757/49
695 01 Hodonín

Telefon: +420 518 391 311

Mobil: +420 606 632 898

E-mail: krystal@hotel-krystal.cz

WWW: https://www.hotel-krystal.cz

 


Penzion Lipovka

Penzion Lipovka se nachází v příjemné části blízko centra Hodonína. Rozloha Lipovky je cca 3000 m2, celý areál je oplocen s parkovištěm o kapacitě 37 parkovacích míst zabezpečené kamerovým systémem.Jedná se o nově postavený a velmi moderní komplex.

Penzion je součástí komplexu Lipovka relax club. K dispozici je 11 moderně zařízených dvoulůžkových pokojů, z toho 2 luxusní apartmány. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení na všech pokojích, koupelna se sprchovým koutem a fénem. Každý pokoj je vybaven LCD televizí a Wi - Fi na internet zcela ZDARMA. Lipovka nabízí špičkově vybavené zařízení, kde je k dispozici špičkově vybavené fitness centrum, moderní cardio zóna (běžící pásy, cross trainer, summit trainer, ergometry, ertry s opěrkou, veslování, steppery), aerobní místnost a masáže. Dále je možno využít wellnes služby (sport bar, solárium, saunu, whirlpool).

Kontaktní informace

Penzion Lipovka

Lipová alej 6
695 01 Hodonín
 

Telefon: 518 305 430

Mobil: 777 956 845

E-mail: recepce@lipovka.cz

E-mail: instruktor@lipovka.cz

WWW: https://www.lipovka.cz/