Ubytování a sauna v hotelu města Vyškov, hotel se saunou v blízkém okolí nebo penzion se saunou.

Sauna v hotelu nebo ubytovacím zařízení vysoké kvality je samozřejmostí, proto se Vám snažíme hotely se saunami v jednotlivých regionech přiblížit.
 

Hotel Selský dvůr

  

Hotel se nachází vedle vstupu do vyškovské Zoo a Dinoparku, jen pár minut chůze od historického centra města. Restaurace je zařízená v selském duchu a nabízí moderní a zážitkovou gastronomii, která byla také oceněna prestižní známkou CzechSpecials. V letních dnech si můžete posedět na venkovní zahrádce se samostatným barem. Celková ubytovací kapacita hotelu čítá 19 pokojů, tzn. 39 lůžek. Pro rozšíření kapacity je možno využít až 9 přistýlek a jednu dětskou postýlku. Hotel má útulně a účelově zařízené podkrovní i klasické pokoje v klidné lokalitě s orientací na severní či jižní stranu. Všechny pokoje i restaurace jsou pokryty bezdrátovým WIFI připojením na internet, na jednotlivých pokojích je možné se na internet připojit i přes kabel.

Dále můžete u nás využít služby wellness centra s vířivkou a suchou finskou saunou a pro aktivní relaxaci máme k dispozisi dvě bowlingové dráhy s jukeboxem.

Kontaktní informace

HOTEL DUKLA

Cukrovarská 480/7
682 01 Vyškov-Město

Telefon: +420 517 331 250

Fax: +420 517 331 252

E-mail: info@selskydvur.eu

WWW: https://www.selskydvur.eu