Ubytování a sauna v hotelu města Brno - venkov, hotel se saunou v blízkém okolí nebo penzion se saunou.

Sauna v hotelu nebo ubytovacím zařízení vysoké kvality je samozřejmostí, proto se Vám snažíme hotely se saunami v jednotlivých regionech přiblížit.

 

Hotel Admiral***

  

Stylový Hotel Admiral má k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje a apartmány. Kapacita hotelu je 50 lůžek. Příjemné posezení nabízí stylová restaurace, která je přístupná hotelovým hostům i široké veřejnosti. Na budovu hotelu navazuje krytá terasa s grilem a pěkná zahrada. Pro pořádání školení a konferencí je možné využít novou konferenční místnost.
Hostům je samozřejmě k dispozici hotelové parkoviště.

Kontaktní informace

Hotel Admiral

U Koupaliště 490
664 82 Říčany

Telefon: +420 546 427 035

E-mail: info@hotela.cz

WWW: https://www.hotela.cz


Hotel Motorsport***

Hotel Moto GP (dříve Hotel Motorsport) nabízí moderní ubytování v těsné blízkosti metropole Brno. Hotel představuje ideální pobyt nejen pro milovníky motosportu, ale také obchodníky, vystavovatele a další návštěvníky Brna. Hotel Moto GP poskytuje jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje pro ubytování, dále restauraci s terasou pro příjemné posezení a stravování nebo konferenční prostory pro školení a jiné akce.

Své tělo si můžete zocelit a protáhnout v malém fitness centru, které je vybaveno všemi běžnými posilovacími sroji. Fitness centrum je pro hotelové hosty zdarma. Po náročném dni můžete zrelaxovat v sauně.

Kontaktní informace

Hotel Motorsport***

Hotel Motorsport
Na Šípu 189
664 81 Ostrovačice (Brno)
Česká republika

Recepce: 546 213 518, 546 213 519
E-mail: info@hotel-motorsport.cz

WWW: https://www.hotel-motorsport.cz/cs/


Hotel Harmonie***

  

Hotel Harmonie situovaný v příjemném zahradním prostředí má k dispozici 20 dvoulůžkových pokojů, 4 apartmány a 1 bezbariérový pokoj. Pro svou vybavenost a kvalitní služby je společensko-sportovní centrum Harmonie ideálním místem pro pořádání svateb, promocí, rodinných oslav, či setkání s přáteli.

Součástí centra je bowling, fitnesscentrum, squash, solárium a sauna. Pro děti je nachystán pěkný dětský koutek jak na zahradě, tak uvnitř budovy. Příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu poskytuje krásná zahrada s posezením a bazénem.

Bezplatné parkoviště se nachází přímo v areálu.

Kontaktní informace

Hotel Harmonie

Cukrovarská 1230
664 84 Zastávka u Brna


Telefon: +420 546 429 374
E-mail: info@harmonie-centrum.cz
WWW: www.harmonie-centrum.cz


Hotel Atlantis ***

Tříhvězdičkový Hotel Atlantis stojí v pěkném přírodním prostředí nedaleko Brněnské přehrady. Moderní hotel se specializuje především na firemní akce, semináře, školení a obchodní či společenská setkání. Nabízí rozsáhlý areál s množstvím sportovních atrakcí, např. venkovní bazén, lanové centrum, laserová střelnice, tenisové kurty, víceúčelové hřiště, bowling atd. Hotel poskytuje ubytování v 56 pokojích a 6 apartmánech s celkovou kapacitou 155 lůžek (včetně přistýlek). K dispozici je také 8 různě velkých konferenčních sálů a prostorné hlídané parkoviště.

Pozor Sauna ve vzdálenosti 1000 m

Kontaktní informace

Hotel Atlantis

Rozdrojovice 177
664 34 Brno-venkov
Česká republika

Tel.: +420 546 419 000
Fax: +420 546 419 099

Email: hotel@hotel-atlantis.cz
Www: www.hotel-atlantis.cz